Profil-Bud

Firma Profil-Bud działa na lokalnym rynku do 2000 roku. Obecna zmiana jej wizerunku w internecie, zaowocowała bardzo dobrą współpracą, a w rezultacie nową stroną www.

Profil-Bud to firma z aspiracjami zdobywania nowych rynków sprzedaży stolarki otworowej, realizacji nietypowych zamówień.

Wielkość i doświadczenie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowane ekipy monterskie sprawia, że firmę czeka stabilna i dobra przyszłość. Dzięki naszej współpracy, Profil-Bud może teraz pokazywać swoje realizacje szerszemu gronu przyszłych klientów. Przykładowe realizacje, produkty i marki, z jakimi współpracuje firma, zostały w umieszczone na stronie tak, aby jej obsługa była intuicyjna dla wszystkich. Przejrzystość działów oraz właściwe ich nazewnictwo sprawia, że strona jest czytelna.

Bardzo dobra współpraca z managerem oraz właścicielem firmy Profil-Bud, pozwoliła nam wspólnie stworzyć stronę, z którą można działać przez najbliższe lata, skupiając się na powiększaniu sprzedażny oraz zdobywaniu nowych rynków i klientów!

Dziękujemy za bardzo dobrą współpracę przy realizacji tego projektu!

Zobacz projekt