Klimatyzacja365

Tworzymy strony internetowe dla biznesu!

Tym razem mieliśmy przyjemność współpracy z firmą rodzinna, założona w roku 1989, przez pana Stanisława Wojnarowicza, zajmującego się serwisem urządzeń chłodniczych. Od samego początku pasja poznania chłodni i ich sposobu działania poprowadziła pana Stanisława aż do dnia dzisiejszego. Współczesne chłodnictwo to przede wszystkim szeroko pojęta klimatyzacja, którą pasjonuje się jego syn, Marcin.

Projekt mający skutecznie promować firmę w internecie polega na stworzeniu przejrzystej strony internetowej, zawierającej historię firmy i jej bieżące realizację wraz z aktualną ofertą na klimatyzatory i oczyszczacze powietrza. Jednym z podstawowych działów firmy jest dbanie o wykonaną pracę, czyli sprawnie działający serwis, co również zaakcentowaliśmy na stronie.

Oprócz strony, w ramach jednego projektu, na bieżąco uzupełniamy o zdjęcia i opisy profil firmy na facebook-u oraz dodajemy wpisy wraz ze wizualizacją realizacji do wizytówki na mapach Google. Takie działanie zapewni skuteczne i organiczne pozycjonowanie firmy na mapie biznesu.

Dziękujemy za zaufanie!

Zobacz projekt