Automobilklub Małopolski

Strona internetowa dla Automobilklubu Małopolskiego tworzona jest ciągle w ścisłej konsultacji z prezesem – Robertem Szelcem oraz z pozostałymi członkami Zarządu Automobilklubu.

Celem strony jest pokazanie w przejrzysty sposób działalności klubu, galerii i filmów z imprez. Zadaniem strony będzie też ciągły kontakt z miłośnikami Automobilklubu za pomocą aktualnych informacji, relacji i organizowanych konkursów.

Układając wspólnie nowe strategie marketingowe, wspólnie doszliśmy do wniosku, że w obecnej sytuacji najbardziej zależy nam na przyciągnięciu najmłodszych do tworzenia Automobilklubu. Postawiliśmy na propagowanie i rozwój e-motorsportu. Poprzez planowanie i urządzanie wyścigów rozgrywanych przed komputerem, czy konsolą młodzi będą mogli czuć się integralną częścią motorowej wspólnoty. W taki sposób wszyscy, nawet nie posiadający wystarczających pieniędzy na budowę czy zakup samochodu, będą uczestniczyć w życiu Automobilklubu i aktywnie tworzyć jego struktury.
Realizowanie powierzonych im zadania a także rozwijanie swoich pasji od najmłodszych lat to gwarancja rozwoju Automobilklubu Małopolskiego na najbliższe lata!

Nowa strona to otwarcie współpracy, która stawia przed nami wiele wyzwań.

Dziękujemy za wzorową współpracę i powierzone nam, odpowiedzialne zadania!

Zobacz projekt